Liczba odsłon: 1903027

Wydarzenia / Start sezonu rowerowego


W dniu 27.04 uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wzięli udział w rowerowym przywitaniu wiosny oraz inauguracji kampanii Rowerowy Maj.

Uczestnicy rajdu  jechali ulicami  miasta: Rynek - Matejki – Moniuszki – Cieplińskiego – Piłsudskiego – Most Lwowski – Rejtana – Powstańców Warszawy – Podwisłocze – Kopisto – Kilara – Hetmańska – Bulwarowa – zjazd na scenę na Bulwarach.

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 407