Liczba odsłon: 1902993

Wydarzenia / 9 kwietnia 2024 - Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci z Europe Direct Rzeszów. Przystanek Ziemia!


We wtorek, 9 kwietnia włączyliśmy się w II Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci z EUROPE DIRECT Rzeszów, tym razem pod hasłem: Przystanek – Ziemia!

W tym dniu, w klasach młodszych, pracownicy naszej szkoły i starsi uczniowie czytali na głos wybrane fragmenty książek podejmujących tematy dotyczące przyrody, ekologii i zmian klimatycznych. Do akcji włączyli się wychowawcy klas młodszych, dyrekcja szkoły, pracownicy administracji, ale przede wszystkich uczniowie klas 5-7, którzy z wielkim zaangażowaniem czytali swoim młodszym kolegom. 

Wielu uczniów  klas młodszych  przebrało się  za zwierzęta, rośliny, bajkowe postacie związane z naturą, niejednokrotnie były to kostiumy wykonane wraz z rodzicami.

Sylwia Pragłowska

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 306