Liczba odsłon: 1903001

Wydarzenia / MOBLINE PLANETARIUM W SP8


MOBLINE PLANETARIUM W SP8

25 marca 2024 r uczniowie  naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w edukacyjnych zajęciach w Mobilnym Planetarium. W ogromnym dmuchanym namiocie rozstawionym na sali gimnastycznej został wyświetlony film o wszechświecie. Uczniowie poszerzyli swoją wiedzę odnośnie ruchu planet, ich właściwości i cech charakterystycznych. Przestrzeń kosmiczna, spadające gwiazdy, a do tego obracający się obraz stworzyły realistyczne widowisko. To była bardzo ciekawa lekcja astronomii.

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 318