Liczba odsłon: 1902943

Wydarzenia / Kiermasz Wielkanocny


KIERMASZ WIELKANOCNY

W dniu 21 marca w naszej szkole zorganizowany został Kiermasz Wielkanocny, podczas którego nabyć można było różnorodne artykuły wykonane przez uczniów i rodziców. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie: oryginalne ozdoby wielkanocne, palmy, pisanki, kurczaczki, kartki świąteczne, a także przepyszne ciasta, babeczki i ciasteczka. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem. Oferowane przedmioty były naprawdę ładne, niedrogie, a przede wszystkim niepowtarzalne, bo przecież zrobione ręcznie z dużą starannością i włożonym w to sercem. Wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego przedsięwzięcia serdecznie dziękujemy.

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 203