Liczba odsłon: 1902986

Wydarzenia / Spotkanie z podróżnikiem


SPOTKANIE Z PODRÓZNIKIEM - TAJLANDIA

19 marca naszą szkołę  odwiedził podróżnik, który w interesujący sposób opowiadał o swojej podróży do TAJLANDII. Barwna prezentacja uzupełniona ciekawostkami dotyczącymi Tajlandii, mieszkających tam ludzi i zwierząt pobudziła wyobraźnię uczniów. Stała się zachętą do rozwijania zainteresowań i pasji, do poznawania świata i zdobywania wiedzy.

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 296