Liczba odsłon: 1902947

Wydarzenia / Dzień Kobiet w 1a


Dnia 8 marca 2024 roku, w klasie I a obchodzony był ,,Dzień Kobiet”. Chłopcy wraz z rodzicami sprawili dziewczynkom niespodziankę  i złożyli im najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Przygotowali prezenty, słodki poczęstunek. To był naprawdę wspaniały dzień, który na długo pozostanie w naszej pamięci i powtórzy się za rok.

     mgr Bernardeta Głuszek

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 218