Liczba odsłon: 1903023

Wydarzenia / Całkiem nowa bajka!


Klasy:2a, 4a, 4b i 5b pod opieką wychowawców wybrały się na nową wersję filmu „Akademia Pana Kleksa”. Magiczna i bajkowa przygoda uczniów z bohaterami niezwykłej szkoły wywołała wiele emocji wśród wszystkich i nawet po wyjściu z kina nuciliśmy znane piosenki.

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 399