Liczba odsłon: 1900551

Wydarzenia / Wśród greckich bogów


Wśród greckich bogów

Spotkanie greckich bogów na Olimpie zorganizowali uczniowie klasy 5a. Wcielili się w role i przygotowali kostiumy, atrybuty i rekwizyty znanych bogów, m.in. Zeusa, Herę, Demeter i jej córkę Korę, Hadesa, Posejdona, Erosa, Atenę, Hefajstosa, Heliosa, Dionizosa, Aresa i Afrodytę. Odwiedzili też młodszych uczniów, aby zainteresować ich mitologią grecką.

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 190 210