Wydarzenia / Kampania Czytelnicza Mała Książka Wielki Człowiek

23 listopada  uczniowie klas pierwszych otrzymali Wyprawki Czytelnicze przysłane przez Instytut Książki w ramach kampanii „Mała książka – wielki człowiek”. Projekt czytelniczy realizowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pod patronatem' Ministerstwa Edukacji i Nauki. W skład wyprawki wchodzą: książka pani Justyny Bednarek„ Wnuczka antykwariusza" oraz broszura informacyjna dla rodziców i opiekunów „Kochasz? Czytaj razem z dzieckiem!".

Wyprawkę wręczyli uczniom pan dyrektor Maciej Dziedzic i pani wicedyrektor Ewa Hus -Bednarska
w obecności wychowawców klas pierwszych, pani Bernardety Głuszek i pani Pauliny Piechoty oraz bibliotekarza szkolnego, pani Anety Gontarczuk.  Zachęcamy Rodziców do skorzystania z poniższego adresu:

mgr Aneta Gontarczuk

• Data aktualizacji: 2024-05-06 06:58