Wydarzenia / Światowe Dni Origami

ŚWIATOWE DNI ORIGAMI

W dniu 23 listopada 2023 klasa 6b świętowała Światowe Dni Origami. Z tej okazji zaprosili klasy trzecie na warsztaty robienia „cudeniek” z papieru. Uczniowie klasy 6b wczuli się w rolę nauczycieli i nauczyli uczniów klas trzecich jak zrobić
z papieru: łódeczkę, ptaszka, pacynkę, liska, serce. Wszystkim uczniom klas trzecich ta sztuka się udała. Gratulujemy. Pomysł zajęć bardzo się spodobał. Opuszczali salę uśmiechnięci i zadowoleni.

mgr Agnieszka Gorczyca

• Data aktualizacji: 2024-05-06 06:58