Wydarzenia / WYPOMINKI SZKOLNE

W dniu 7 listopada w Kościele Chrystusa Króla w Rzeszowie odbyły się tzw. Wypominki Szkolne. Było to spotkanie modlitewne dla wszystkich szkół rzeszowskich. Uroczystości tej przewodniczył ks. bp Edward Białogłowski. Uczestniczyli w niej przedstawiciele Kuratorium Oświaty, dyrektorzy szkół oraz nauczyciele. Podczas Mszy Świętej uczniowie złożyli karty wypominkowe, na których były wypisane imiona i nazwiska zmarłych dyrektorów, nauczycieli, uczniów i pracowników szkół. Po Mszy Świętej odbyła się procesja żałobna za zmarłych. Na koniec uczniowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. W wydarzeniu tym wzięła udział delegacja z naszej szkoły, którą reprezentowali uczniowie: Maja Nowak, Amelia Musz, Maja Jankowska, Hubert Jakubowski, Michał Szczechowicz, Tomasz Bis i Patryk Blok. Opiekę nad uczniami sprawowała p. Katarzyna Kenar.  Wypominki były szczególną okazją do okazania pamięci i wdzięczności tym, którzy byli pośród nas i odeszli do Pana.

mgr K. Kenar

• Data aktualizacji: 2024-05-18 07:43