Liczba odsłon: 1664564

Aktualności / Drodzy Ósmoklasiści 2024


Drodzy Ósmoklasiści,

przed Wami wyjątkowy czas. Kończycie edukację w szkole podstawowej i przystępujecie do egzaminu ósmoklasisty.

Niech w nadchodzących dniach nie zabraknie Wam wiary we własne siły i możliwości oraz dobrych wyników na egzaminie ósmoklasisty. Wierzę, że jesteście dobrze przygotowani, a stres, który Wam teraz towarzyszy, zmotywuje Was i pomoże zdobyć więcej punktów na egzaminie i kolejno dostać się do wymarzonej szkoły

Pragnę podziękować nauczycielom za zaangażowanie w wieloletnią pracę z uczniami oraz za szczególne wsparcie udzielone młodzieży w ostatnich tygodniach poprzedzających egzamin.

Dyrektor SP8

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 190 071