Liczba odsłon: 1664594

Aktualności / II Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci z EUROPE DIRECT Rzeszów. Przystanek - Ziemia!


9 kwietnia(wtorek) nasza szkoła włącza się w obchody II Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci z EUROPE DIRECT Rzeszów, tym razem pod hasłem: Przystanek – Ziemia!

W tym dniu, w klasach młodszych, pracownicy naszej szkoły i starsi uczniowie będą czytać na głos wybrane fragmenty książek podejmujących tematy dotyczące przyrody, ekologii, zmian klimatycznych.

Poza tym wszystkich chętnych uczniów zapraszamy do przebrania się  w stroje związane z tematyką przyrodniczą (zwierzęta, rośliny, bajkowe postacie związane z naturą).

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 190 189