Liczba odsłon: 1664568

Aktualności / Akcja "MŁODSI STARSZYM"


"We wtorek, 19 marca br. rozpoczęła się w naszej szkole akcja "MŁODSI STARSZYM", polegająca na przygotowaniu paczek żywnościowych dla potrzebujących rodzin, zamieszkujących na terenie Parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Rzeszowie. Potrzebne są długoterminowe artykuły żywnościowe (np. makaron, ryż, kasza, cukier, mąka, konserwy, słodycze, kawa, herbata, dżemy, płatki śniadaniowe itp.) a także środki czystości (np. płyn do mycia naczyń, płyn do prania, proszek do prania, mydło w płynie, odświeżacze powietrza, itp.) Akcja potrwa do wtorku, 26 marca br. Potrzebne produkty dzieci będą mogły przynosić do szkoły i przekazywać wychowawcom. Za udział w tej akcji można zdobyć punkty z wolontariatu (klasy od 4-8) ,punkty z zachowania, a przede wszystkim okazać dobre serce. W imieniu wszystkich potrzebujących, gorąco prosimy o zaangażowanie się w akcję.
Z wyrazami wdzięczności, P. Maria Jerzak (opiekun Szkolnego Koła Caritas), P. Katarzyna Kenar (opiekun Wolontariatu) oraz ks. Kamil Sowa (asystent kościelny Szkolnego Koła Caritas)."

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 190 084