Aktualności / Szanowni Państwo

Drodzy Rodzice

W związku z  wyborami do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczpospolitej Polskiej, oraz że odbędzie się również referendum ogólnokrajowe w Szkole Podstawowej nr 8 w Rzeszowie, prace komisji mogą zostać wydłużone. Biorąc pod uwagę, proces ustalania wyników głosowania oraz sporządzania protokołów głosowania przez obwodowe komisje wyborcze może przedłużyć się do poniedziałku po dniu wyborów.

Mając na uwadze fakt, iż prace obwodowej komisji wyborczej nie mogą zostać zakłócone do czasu ich zakończenia i opuszczenia lokalu przez komisję, w tym roku wybory będą odbywać się na sali gimnastycznej. Uwzględniając powyższe przesłanki może się zdarzyć, że w poniedziałek zajęcia z wychowania fizycznego będą odbywać się na wolnym powietrzu lub w innej formie do czasu zakończenia prac komisji.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 w Rzeszowie

Maciej Dziedzic