Aktualności / Poszerzając horyzonty "stypendia sportowe dla uczniów szkół podstawowych" edycja I

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że Województwo Podkarpackie/Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie w roku szkolnym 2023/2024 rozpoczyna realizację pierwszej edycji projektu stypendialnego pn. Poszerzając horyzonty – stypendia sportowe dla uczniów szkół podstawowych – edycja I współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021 – 2027.

Nabór wniosków o przyznanie stypendium prowadzony będzie w terminie od 18  września 2023 r. do 2 października 2023 r.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru wniosków o przyznanie stypendium w ramach projektu można uzyskać na stronie internetowej www.podkarpackie.edu.pl lub w Departamencie Edukacji, Nauki i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie kierując pytanie na adres poczty elektronicznej dek@podkarpackie.pl lub pod nr telefonów: 17 743 30 24, 17 743 30 34, 17 743 30 62,

W celu dotarcia do jak największej liczby potencjalnych stypendystów, uprzejmie prosimy o przekazanie niniejszej informacji uczniom/uczennicom Państwa szkół, wykorzystując dostępne kanały informacji (np. dziennik elektroniczny, strona internetowa, media społecznościowe itp.).

• Data aktualizacji: 2024-04-28 20:06