Aktualności / Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy ....

Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy Przyjaciela naszej szkoły, wieloletniego nauczyciela wychowania fizycznego – Wiesława Łabędzkiego.

Przez wiele lat Wiesław z olbrzymim zaangażowaniem i poświęceniem dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem. Tę współpracę i pogodną osobowość Wiesława będziemy wspominać z sentymentem i życzliwością.
Wiesiu, byłes i jesteś legendą naszej Szkoły, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach.

Łączymy się w bólu i modlitwie z Rodziną naszego Drogiego Kolegi.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy, Rodzice i Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 w Rzeszowie

• Data aktualizacji: 2024-04-23 09:52