Opieka w świetlicy szkolnej sprawowana w godzinach:

Nauczyciele - świetlica

• mgr Elżebieta Kloc
  • mgr Dorota Styś
  • mgr Sylwia Pragłowska
  • mgr Katarzyna Urban
  • mgr Alicja Przychodni
  • mgr Bartosz Nowak
  • mgr inż. Maciej Dziedzic

Świetlica / 4 miejsce w Turnieju w Dwa Ognie

Reprezentacja świetlicy SP nr  8 uczestniczyła w VIII Międzyszkolnym Turnieju Sportowym w „Dwa Ognie” organizowanym dla rzeszowskich szkół podstawowych przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Rzeszowie. Chłopcy wykazali  się dużym zaangażowaniem i wolą walki, po rozegraniu pięciu meczów zajęli ostatecznie miejsce tuż za podium.

Reprezentacja świetlicy:

1. Miłosz Gawlikowski kl. 3a