Opieka w świetlicy szkolnej sprawowana w godzinach:

Nauczyciele - świetlica

• mgr Elżebieta Kloc
  • mgr Dorota Styś
  • mgr Sylwia Pragłowska
  • mgr Katarzyna Urban
  • mgr Alicja Przychodni
  • mgr Bartosz Nowak
  • mgr inż. Maciej Dziedzic

Świetlica / Konkurs Plastyczny "Projekt znaczka pocztowego"

Dobiegł końca Konkurs Plastyczny „Projekt znaczka pocztowego” przeznaczony  dla uczniów klas I – IV, uczęszczających do świetlicy przy SP nr 8 w Rzeszowie.

Łącznie do organizatorów wpłynęły 104 prace, w tym z klas I - 28, z klas II  - 3, z klas III – 56 oraz klas IV- 17. Prace oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I – II oraz III – IV. Kryteriami oceny była zgodność z tematem  i wymogami regulaminu, staranność wykonania i pomysłowość. Spośród przygotowanych projektów jury wybrało:

Kategoria 1 – klasy I – II

• Nagroda – Krzyś Nowak kl. I b