Opieka w świetlicy szkolnej sprawowana w godzinach:

Nauczyciele - świetlica

• mgr Elżebieta Kloc
  • mgr Dorota Styś
  • mgr Sylwia Pragłowska
  • mgr Katarzyna Urban
  • mgr Alicja Przychodni
  • mgr Bartosz Nowak
  • mgr inż. Maciej Dziedzic

Świetlica / V Rodzinny Świetlicowy Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 22.03.2017 r. rozpoczął się V Rodzinny Świetlicowy Turniej Tenisa Stołowego. W tym roku do rywalizacji przystąpiło 14 par (dziecko + opiekun).

Pierwszego dnia rywalizowały dzieci grając w dwóch grupach. Do półfinału zakwalifikowały się po dwie osoby z każdej grupy. Byli to: Przemek Sobolewski, Maks Styś, Szymon Jucha oraz Oskar Nicpoń.

1 miejsce: Przemek Sobolewski

2 miejsce: Szymek Jucha

3 miejsce: Maks Styś

Drugiego dnia rywalizowali opiekunowie. Do półfinału zakwalifikowały się po dwie osoby z każdej grupy. Byli to: Pan Marek Sobolewski, Pan Paweł Sarzyński, Pan Łukasz Adamiec oraz Pan Damian Pszczółkowski.

1 miejsce: Pan Damian Pszczółkowski

2 miejsce: Pan Marek Sobolewski

3 miejsce: Pan Paweł Sarzyński

W klasyfikacji generalnej podsumowując wyniki opiekunów oraz dzieci:

1 miejsce zajęli: Pan Marek Sobolewski oraz Przemek Sobolewski

2 miejsce zajęli: Pan Paweł Sarzyński oraz Maks Styś