Opieka w świetlicy szkolnej sprawowana w godzinach:

Nauczyciele - świetlica

• mgr Elżebieta Kloc
  • mgr Dorota Styś
  • mgr Sylwia Pragłowska
  • mgr Katarzyna Urban
  • mgr Alicja Przychodni
  • mgr Bartosz Nowak
  • mgr inż. Maciej Dziedzic

Świetlica / Dzień Pluszowego Misia

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W dniu 25 listopada obchodziliśmy w naszej świetlicy Dzień Pluszowego Misia. Data tego święta nie jest przypadkowa, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Samo święto nie ma jednak długiej tradycji, obchodzimy je dopiero od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś obchodził swoje setne urodziny.
Podczas tego wyjątkowego dnia dzieci przyniosły do świetlicy swoje ulubione pluszaki, opowiadały o nich oraz każdy wykonał rusunek swojego misia.
Z wykonanych prac powstała piękna gazetka w holu szkoły.

Wychowawcy świetlicy szkolnej

• Data aktualizacji: 2024-04-18 20:26