Nasze sukcesy / III edycja Wojewódzkiego Konkursu Historycznego "Od unii lubelskiej do Unii Europejskiej" pod hasłem Polska znowu wolna 2019 r.


III edycji Wojewódzkiego Konkursu Historycznego „Od unii lubelskiej do Unii Europejskiej” pod hasłem Polska znowu wolna 2019 r.

W dniu 9.05.2019r. w WSIZ w Kielnarowej zostały rozdane nagrody w konkursie „Od unii lubelskiej do Unii Europejskiej”. Laureaci do ogłoszenia wyników nie wiedzieli, jakie miejsce na podium zajęli. Na sali oprócz opiekunów znaleźli się też dumni rodzice zwycięzców, którzy nie kryli swego wzruszenia.

Nasi uczniowie otrzymali:

III miejsce

Dębski

Adrian

SP nr 8 w Rzeszowie

opiekun: Kieras

Anna

pkt. 111

Furman

Aleksandra

SP nr 8 w Rzeszowie

opiekun: Kieras

Anna

pkt. 110

Wydarzenie, tradycyjnie już zakończyło rozdawanie żółtych tulipanów oraz pamiątkowe zdjęcie z Syriuszem – maskotką Unii Europejskiej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2019-06-21 21:41
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 796 408