Konkursy / Wyniki szkolnego konkursu na ilustrację do ulubionej książki klas I-III


Wyniki szkolnego konkursu na ilustrację do ulubionej książki klas I-III

 

Uczniowie, których prace uzyskały wyróżnienie:

 

Liliana Mądrala I a

Maksymilian Kawalec I b

Katarzyna Pałka I b

Emilia Krutysz I b

Agnieszka Fryc I c

Zuzanna Bilwin II a

Marlena Szostek II b

Anna Lublińska III a

Adam Nabożny III b

Serdecznie gratulujemy!

 

mgr Aneta Gontarczuk

mgr Tamara – Machowska – Kinasz

mgr Sylwia Pragłowska

 

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2019-08-23 20:12
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 843 680