Konkursy / Konkurs kolęd klas I-VIII - zgłoszenia


KONKURS KOLĘD

 

           

            Dnia 22 stycznia 2019 roku w naszej szkole odbędzie się Konkurs Kolęd dla klas I - VIII. Każdą klasę może reprezentować solista/ka i zespół (liczący maksymalnie 5 osób). Zgłoszenia kandydatów należy podać najpóźniej do 16 stycznia 2019 roku do p. Katarzyny Kenar.

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2019-08-23 20:12
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 843 672