Konkursy / Rozstrzygnięcie konkursu "Nieskończenie Niepodległa"

Samorząd Uczniowski wzbogacił szkolne obchody święta Stulecia Niepodległości Polski o  konkurs na najciekawszą, ścienną gazetkę okolicznościową.

Samorządy klas 4-8 przygotowały bardzo ciekawe ekspozycje, w których wykazały się swoją kreatywnością, poczuciem estetyki oraz wiedzą historyczną. Każda z przygotowanych wystaw była ciekawą lekcją patriotyczną i okazją do dyskusji czym jest dziś dla młodzieży patriotyzm.

Do konkursu „Nieskończenie Niepodległa” przystąpiły klasy: 4 a, c, 5 a, b, c, e, 6 a, b, 7 a, b, c, 8 b, c, d. W dniu 9 listopada 2018 roku gazetki zostały ocenione przez komisję, której przewodniczył pan dyrektor Maciej Dziedzic. Komisja postanowiła nagrodzić gazetkę klasy 4 c oraz wyróżnić ekspozycję klasy 8 d oraz 6 a. Gratulujemy zwycięzcom i  dziękujemy klasom uczestniczącym w konkursie!

Opiekunowie SU

• Data aktualizacji: 2024-04-23 20:38