Konkursy / Zbieramy makulaturę , chronimy lasy - podsumowanie konkursu

mat.jpg,

26 września 2018 roku nasza szkoła otrzymała nagrodę w konkursie „Zbieramy makulaturę, chronimy lasy”- edycja 2017/2018 rok. W kategorii „Najlepsza Placówka Oświatowa pod względem ilości zebranej makulatury w przeliczeniu na jednego ucznia w szkole” wyróżniono w województwie 6 szkół, nasza placówka zdobyła nagrodę za zajęcie 4 miejsca. Jesteśmy też najlepszą rzeszowską szkołą w tej kategorii.

Miłą informacją jest także zdobycie nagrody indywidualnej za zajęcie I miejsca przez Szymona Szychowicza – ucznia klasy 5b- w kategorii „Najlepszy Uczeń pod względem ilości zebranej makulatury”. Bardzo dziękuję wszystkim uczniom i ich rodzicom za ubiegłoroczną zbiórkę surowców..jak zawsze.. Nasi uczniowie są niezawodni!!!

Przypominam, że tegoroczna zbiórka makulatury już trwa! Surowce można przynosić do szatni co poniedziałek, w godzinach 7. 15- 8. 45. Prosimy o przyłączenie się do zbiórki!

Opiekun akcji mgr Ewa Litwa