Konkursy / Podsumowanie szkolnego konkursu matematycznego "Liga zadaniowa"

Podsumowanie szkolnego konkursu matematycznego „Liga zadaniowa”.

Konkurs trwał od 1.03.2018 do 4.06.2018, przeznaczony był dla uczniów klas IV – VII,  polegał na systematycznym rozwiązywaniu krótkich zadań matematyczno-logicznych. Prezentowane były  co dwa tygodnie w formie sześcio-zadniowych zestawów, w sumie do rozwiązania przygotowano 6 zestawów. Do konkursu przystąpiła niewielka grupa uczniów: po 3 osoby na poziomie każdej klasy. W związku z tym zrezygnowano z przeprowadzenia II etapu konkursu i nagrodzono tych, którzy zgromadzili najwięcej punktów w I etapie.  Wyłoniliśmy MISTRZÓW LIGI ZADANIOWEJ na poziomie każdej z klas IV – VII.

Tytuł MISTRZA LIGI ZADANIOWEJ KLAS IV zdobyła Pola Depowska  z kl. 4a

Tytuł MISTRZA LIGI ZADANIOWEJ KLAS V uzyskał Jakub Podstawski z kl. 5a

MISTRZYNIĄ LIGI ZADANIOWEJ KLAS VI została Aleksandra Bartoszek z kl. 6a

MISTRZYNIĄ LIGI ZADANIOWEJ KLAS VII jest Dominika Lenczak z kl. 7d

Zwycięzcom gratulujemy pracowitości, wytrwałości i wiedzy!

mgr Edyta Osika