Konkursy / WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA 2017/2018

I miejsca:

Zuzanna Barłowska VII d, Wiktoria Dziedzic IV d, Maja Załuska V c

II miejsca:

Katarzyna Maciąg IV e, Kinga Szymańska VII b, Wiktoria Zielińska VIa.

III miejsca:

Michalina Magnowska VI c, Damian Ziemniak VI b

Wyróżnienia: Amelia Lampart –Szybko IV a,        Urszula Rzepka IV b, Martyna Wiech VII a,                Maja Adamiec VII c

Serdecznie gratulujemy!

JURY KLASOWE złożone z nauczycieli: pani Krystyna Pieczonka, pani Ewa Tarnowska, pani Dorota Hukała - Lib, pani Danuta Rybka, pani Sylwia Pragłowska,  pan Paweł Jakubowicz.

JURY FINAŁU KONKURSU: panie Aneta Gontarczuk i Jolanta Lorenc.

Luty 2018

• Data aktualizacji: 2024-04-18 20:26