Konkursy / "Czy bakterie mogą być wesołe" - rozstrzygnięcie konkursu

Zakończył się konkurs plastyczny „Czy bakterie mogą być wesołe”. Do organizatorów wpłynęły łącznie 94 prace wykonane przez uczniów klas I - IV, uczęszczających do świetlicy szkolnej, w tym:

Klas I - 27 rysunków,

Klas II - 7 rysunków,

Klas III - 38 rysunków,

Klas IV – 14 rysunków,

Jury powołane w świetlicy oceniało prace w dwóch kategoriach, biorąc pod uwagę zgodność

z regulaminem, estetykę wykonania, pomysłowość i oryginalność.

Nagrodzono i wyróżniono następujące prace:

Nagroda w kategorii I (kl. I – II)

• Julia Mróz kl. I b

Wyróżnienia w kategorii I (kl. I – II)

• Mariusz Kontek kl.  I a
  • Emilka Wolska kl. II b

Nagroda w kategorii II (kl. III – IV)

• Milena Pawełek kl. III d

Wyróżnienia w kategorii II (kl. III – IV)

• Krzyś Świerad kl.  III c
  • Miała Biała    IV b