Konkursy / "Jesienny spacer - wędrówki żółtego liścia"

Sprawozdanie z przebiegu Ogólnoszkolnego Konkursu Plastycznego

„Jesienny spacer – wędrówki żółtego liścia”

Konkurs „Jesienny spacer – wędrówki żółtego liścia” przeznaczony był dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Zaplanowano go w dwóch kategoriach: praca plastyczna (dla klas I-IV), oraz komiks (dla klas V – VII). Na konkurs wpłynęło 60 prac. Jury konkursowe, które brało głównie pod uwagę zgodność pracy z regulaminem, staranność i estetykę oraz samodzielność wykonania pracy, postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach:

Nagrody:

• kategoria plastyczna klasy I – II:

Michał Kwiecień - Szpunar kl. Ia

Marlena Szostek kl. Ib

Szczepan Kataniak kl. Ib

Maria Jarochowicz kl. IIb

• kategoria plastyczna klasy III – IV:

Lena Sobczak kl. IIIa

Daria Norek kl. IIIa

Urszula Napora kl. IIId

Wiktoria Dziedzic kl. IVd

• kategoria komiks, klasy V – VII:

Kamila Migacz kl. VIIa

Aleksandra Furman kl. VIId