Konkursy / Wyniki konkursu ortograficznego dla uczniów klas VI o TYTUŁ MISTRZA ORTOGRAFII


Wyniki szkolnego konkursu ortograficznego dla uczniów klas VI o TYTUŁ MISTRZA ORTOGRAFII

TYTUŁ MISTRZA ORTOGRAFII KLAS VI zdobyła
Aleksandra Furman kl. VI d
WYRÓŻNIENIA: Zuzanna Krok kl. VI a, Michał Kuźniar VI a

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2018-07-19 12:06
  • |
  • Licznik odwiedzin: 961 263