Konkursy / IX Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania "Poczytam Ci"


25 maja 2017r. odbył się IX Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania "Poczytam Ci" zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 w Rzeszowie we współpracy z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną, Wydawnictwem "Dreams" i Radiem Rzeszów. Nasza uczennica z klasy IVc - Maja Załuska zajęła III miejsce i w Radiu Rzeszów zaprezentowała swój talent recytatorski. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

mgr Ewa Tarnowska

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2018-07-19 12:06
  • |
  • Licznik odwiedzin: 961 258