Konkursy / Międzyszkolny Konkurs "Czy znasz język ojczysty?"


9 maja 2017r. odbył się Międzyszkolny Konkurs "Czy znasz język ojczysty?" zorganizowany przez Szkołę Podstawowa nr 15 w Rzeszowie. Naszą szkołę w tym konkursie reprezentowały: Zuzanna Krok z VIa i Aleksandra Furman z VId, która zajęła I miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

mgr Ewa Tarnowska 

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2018-07-19 12:06
  • |
  • Licznik odwiedzin: 961 261