Konkursy / 13. Ogólnopolski Konkurs Poetycki "Ja i Świat"


9 czerwca 2017r. odbyła się Gala laureatów 13. Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego "Ja i Świat" zorganizowanego pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Uczennice, które uzyskały wyróżnienia, to:

Wiktoria Dziedzic - kl. IIId, Aleksandra Furman - VId, Elwira Węklar - VIc.
Ich wiersze zostały wydrukowane w tomiku poezji, który został wydany na pamiątkę tego wydarzenia. Gratulujemy naszym uczennicom sukcesu.
mgr Bernadetta Głuszek
mgr Ewa Tarnowska

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2018-07-19 12:06
  • |
  • Licznik odwiedzin: 961 265