Liczba odsłon: 567280

Konkursy / MIĘDZYSZKOLNY KONKURSU "COFNIJ CZAS"


REGULAMIN MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU „COFNIJ CZAS”

dla klas IV- VIII

Konkurs odbędzie się 22 marca 2024 r.

Cele konkursu:

  • zwrócenie uwagi dzieci i młodzieży na inne możliwości spędzania czasu wolnego,
  • zachęcanie do własnych poszukiwań i interpretacji dzieła plastycznego,
  • rozwijanie zdolności fotograficznych,
  • popularyzacja historii wśród uczniów,
  • rozwijanie twórczej wyobraźni, pomysłowości, kreatywności

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 383