Konkursy / KANGUR MATEMATYCZNY


INFORMACJA DLA UCZNIÓW, KTÓRZY ZAPISALI SIĘ W STYCZNIU DO UDZIAŁU W KONKURSIE KANGUR MATEMATYCZNY I ICH RODZICÓW.

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach, konkurs KANGUR MATEMATYCZNY w bieżącym roku zostanie przeprowadzony drogą internetową, za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl. Każdy z uczestników konkursu otrzyma login i hasło na czacie prywatnym w Teams (klasy 4 – 6) lub w dzienniku elektronicznym na konto rodzica (klasy 2 – 3). W ważnych sprawach związanych w konkursem należy kontaktować się (tylko w dzienniku elektronicznym) z panią Marią Jerzak, wpisując w temacie wiadomości słowo KANGUR.

Przed właściwym konkursem, dla każdej z grup wiekowych, będzie przeprowadzony konkurs próbny. Zachęcamy do wzięcia w nim udziału. W Teams został utworzony zespół KANGUR, prosimy uczestników konkursu o dołączenie do tego zespołu. W zakładce PLIKI można będzie znaleźć zadania przygotowujące do konkursu, podyskutować o konkursie, zadawać pytania nauczycielom. W tym zespole uczestnicy najszybciej dostaną dwoje kody do logowania się na platformie Dzwonek.pl.

KOD DO ZESPOŁU: fb2wrhz

 

TERMINY KONKURSÓW PRÓBNYCH I KANGUR MATEMATYCZNEGO:

KLASY 7 i 8 — próbny: 25 maja, godz. 14:00, KANGUR: 2 czerwca, godz. 16:30

KLASY 5 i 6 — próbny: 25 maja, godz. 16:30, KANGUR: 3 czerwca, godz. 16:30

KLASY 3 i 4 — próbny: 26 maja, godz. 14:00, KANGUR: 4 czerwca, godz. 16:30

KLASY 2 — próbny: 26 maja, godz. 16:30, KANGUR: 5 czerwca (piątek) godz. 16:30

 

Instrukcja dla uczestników konkursu (plik PDF)

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-09-16 08:27
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 041 242