Konkursy / Cofnij czas!


 Cofnij czas!

 Chcesz cofnąć czas i przez chwilę znaleźć się w innej epoce?  Jest na to sposób.

  1.  Wybierz swoją ulubioną epokę.
  2. Znajdź dzieło (np. obraz, rzeźba, książka), które Ci się podoba.
  3. Zmień się w wybraną postać.
  4. Napisz, kim jesteś, w którym wieku żyjesz, czym się zajmujesz, jakie masz plany.
  5. Przyślij do nas wraz ze zgodą Rodziców na publikację zdjęcia na stronie szkoły (do dnia 22 maja 2020r.).

Kod dostępu do zespołu: n7bxlht - tam należy przesyłać zdjęcia z notatką.
Osoby do kontaktu: Danuta Rybka-Preneta, Klaudia Lelek, Agnieszka Kopacka

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-09-16 08:27
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 041 264