Konkursy / Konkursy w ramach Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego


Konkurs dla uczniów klas 5 – 8
W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego,  akcji mającej na celu podnoszenie świadomości językowej  i kształtowanie poczucia odpowiedzialności za nasz język ojczysty, organizowane będą konkursy językowe.
Codziennie w bibliotece znajdziecie arkusze z zadaniami językowymi. W piątek 21.02.2020r. uczniowie, którzy najlepiej rozwiążą wszystkie zadania, wezmą udział w ostatecznym pojedynku.

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-10-30 09:39
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 220 180