Konkursy / Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno - literackiego pt. ,,Gwiazdo świeć, kolędo leć".


ROZSTRZYGNIĘCIE MIĘDZYŚWIETLICOWEGO KONKURSU ,,GWIAZDO ŚWIEĆ, KOLĘDO LEĆ”

 

            W dniu 11 lutego w Szkole Podstawowej nr 5 w Rzeszowie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastyczno- literackiego pt. ,,Gwiazdo świeć, kolędo leć”, w którym uczeń klasy III a Kacper Stadnik zajął III miejsce. Chłopiec wykonał pracę pod kierunkiem pani mgr Jolant Lorenc.

mgr Klaudia Lelek

 

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-10-30 09:39
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 220 053