Konkursy / WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA KLAS 1-3


WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA KLAS 1-3

 

I miejsce: Michał Szczechowicz  III a

II miejsce Aniela Kaczor I a

III miejsce Dominika Kuś II a

 

Wyróżnienia uzyskali:

I b Olgierd Podstawski

II b Maksymilian Warzecha

II c Hanna Świątek

III b Julia Mróz

Komisja w składzie:

mgr Aneta Gontarczuk

mgr Elżbieta Kloc

mgr Klaudia Lelek

mgr Dorota Styś

Anna Kloc 7 b

Marta Komaryczko 6 c                                        

Serdecznie gratulujemy!          

Rzeszów, dn. 29.01.2020 r.

mgr Aneta Gontarczuk

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-10-21 08:12
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 179 664