Konkursy / Internetowy i Interaktywny Konkurs Matematyczny


NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

 • Rejestracji można dokonać do 18.10.2019 do godziny 21:00
 • Można zgłosić nawet tylko 1 chętnego ucznia i dowolnie zmienić liczbę uczestników nawet w dniu konkursu
 • Płatność za ucznia wynosi 10zł, ale dokonywana jest po konkursie i tylko za uczniów, którzy faktycznie wzięli udział
 • Konkurs odbędzie się 24.10.2019r w godzinach 8:00-16:00
 • Uczeń musi mieć dostęp do urządzenia z Internetem
 • Regulamin do wydruku można pobrać => tutaj <=
 • Informacje o nagrodach można znaleźć => tutaj <=
 • Ósma edycja Maksa Matematycznego będzie składać się z 2 nowych, nigdzie niepublikowanych zadań.

HISTORIA KONKURSU

W 2014 roku przenieśliśmy konkursy przedmiotowe na nowy - interaktywny poziom. Zawody od początku cieszyły się ogromną popularnością. Od roku 2017-ego konkurs odbywa się w każdym semestrze, jesienią składa się z zupełnie nowych zadań, a na wiosnę z zadań historycznych. Jest to jeden z najszybciej rozwijających się konkursów matematycznych. Jesteśmy dumni z bardzo miłych opinii dzieci, nauczycieli i uczniów:

 • Uczniowie po konkursie byli zachwyceni, wyszli z sali informatycznej uśmiechnięci od ucha do ucha.
 • Chciałabym ogromnie podziękować za tak wspaniałe rozbudzanie chęci do poznawania nowych wiadomości z matematyki.
 • My również dziękujemy bardzo za zorganizowanie konkursu. Uczniowie świetnie się bawili, a ja jako nauczyciel jestem pod wrażeniem organizacji-zarówno sprawnie i bez zarzutu działającego oprogramowania jak i błyskawicznych i konkretnych odpowiedzi mailowych na nasze pytania.
 • Konkurs przebiegł sprawnie i bez żadnych zakłóceń. Bardzo fajny pomysł!
 • W tym roku wystartowaliśmy „na próbę”, w przyszłej edycji zgłosimy znacznie więcej uczniów.
 • Zadania były rewelacyjne, a konkurs dla koordynatorów był wisienką na torcie, dziękuję za organizację i świetną zabawę.
 • Zadania dla najmłodszych trochę za trudne, jeśli to poprawicie, to będzie już bez zarzutu.
 • Ten konkurs zagości u nas na stałe.

wiecej na stronie www.mogalo.pl

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

 • Data aktualizacji: 2020-07-30 23:12
 • |
 • Licznik odwiedzin: 2 875 181