Konkursy / Szkolny Konkurs Różańcowy


KONKURS RÓŻAŃCOWY

Zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie na najładniejszy różaniec. Różańce mogą być wykonane z dowolnego materiału (nie mogą być zbyt ciężkie). Każdy różaniec powinien być zapakowany (pudełko, woreczek foliowy) i zawierać przypiętą karteczkę z imieniem, nazwiskiem i klasą wykonawcy.

Komisja konkursowa  w ocenie będzie brała pod uwagę:

 • pomysłowość,
 • samodzielność pracy,
 • estetykę,
 • poprawność.

Celem konkursu jest:

 1. Kultywowanie tradycji związanej z nabożeństwami październikowymi
 2. Przygotowanie do uczestnictwa w życiu parafialnym – wychowanie liturgiczne
 3. Rozwijanie wyobraźni twórczej
 4. Doskonalenie sprawności manualnych
 5. Wymiana doświadczeń

Różańce będą oceniane w dwóch kategoriach: klasy I-III oraz klasy IV-VIII.

Prace należy złożyć do 10 października 2019 roku (czwartek) u swoich katechetów.

Rozwiązanie konkursu i ogłoszenie wyników odbędzie się do końca  października 2019 roku. Za najlepsze prace przewidziane są nagrody.

mgr Katarzyna Kenar

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

 • Data aktualizacji: 2020-07-30 23:12
 • |
 • Licznik odwiedzin: 2 875 037