Konkursy / Szkolny Konkurs Ortograficzny klas II


Wśród uczniów klas drugich przeprowadzono Szkolny Konkurs Ortograficzny.  Po dwóch etapach konkursu zostali wyłonieni laureaci:

I miejsce - Kacper Stadnik kl. 2 a

II miejsce - Michał Szczechowicz kl. 2 a

Gratulujemy zwycięzcom konkursu i życzymy sukcesów w kolejnych latach nauki.

                                       mgr Bernardeta Głuszek,

mgr Aneta Patruś

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-08-14 16:01
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 887 360