Liczba odsłon: 62035

Kształcenie na odległość / Tryb konsultacji ucznia i rodzica z nauczycielami w Szkole Podstawowej nr 8 w Rzeszowie w okresie KORONAWIRUSA


Tryb konsultacji ucznia i rodzica z nauczycielami w Szkole Podstawowej nr 8 w Rzeszowie

Lp.

Nazwisko i Imię

Termin konsultacji

dzień - godzina

Forma konsultacji

1.        

DZIEDZIC Maciej (DI)

poniedziałek - piątek 8:00-9:00

eDziennik, tel. szkoła

Ms.Teams kod xxtabj1

2.        

TARNOWSKA Ewa (ET)

poniedziałek - piątek 8:00-9:00

eDziennik, tel. szkoła

Ms.Teams kod xxtabj1

3.        

BILWIN Sebastian (SB)

Wtorek 8.00-9.00

Piątek 8.00-9.00

eDziennik

 

4.        

CHMURA Bożena (BC)

Codziennie po zajęciach przez 60 minut

eDziennik

Ms. Teams

5.        

CYPRYŚ ZAŁUSKA Ewelina (EC)

Środa 11.30-12.30

Czwartek 10.00-11.00

eDziennik

6.        

DOŁĘGA Marta (MD)

Środa 10:30-11:30

Czwartek 10:00-11:00

eDziennik

e-mail

7.        

DRZAŁ Anita (AD)

Piątek 10.00-11.00

eDziennik

8.        

FLAK Rafał (RF)

Poniedziałek 9:00-10:00

Czwartek 10:00-11:00

EDziennik

Ms. Teams

9.        

FURMAN Anna (AF)

Środa 11:45-12.30
Piątek 9:55-10.40

eDziennik

10.    

GARNCARSKI Grzegorz (GG)

Wtorek 08:00-09:00

Środa 08:00-09:00

Czwartek 08:00-09:00

eDziennik

Ms.Teams

11.    

GŁUSZEK Bernardeta (BG)

 Codziennie po zajęciach przez 60 minut

eDziennik,

telefon, sms

12.    

GONTARCZUK Aneta (AG)

Codziennie 8.00 - 14.00

eDziennik

Ms.Teams

13.    

GORCZYCA Agnieszka (GO)

Wtorek 9:50-10:35

Czwartek 9:50-10:35

eDziennik

14.    

GUBERNAT Maria (GM)

Pon 8.00-9.00

Śr 8.00-9.00

Pt 8.00-9.00

eDziennik

15.    

HOMA Piotr (PH)

Wtorek 8.00-9.00

Środa 8.00-9.00

eDziennik

16.    

HUKAŁA-LIB Dorota (DH)

Poniedziałek 8.00-8.45

Środa 8.00-8.45

Piątek 8.00-8.45

eDziennik

17.    

HUS-BEDNARSKA Ewa (EH)

Środa 9.50 - 10.35

Piątek 10.45-11.30

eDziennik

Ms.Teams

18.    

JAKUBOWICZ Paweł (PJ)

Wtorek - 8.00 - 9.00

Środa - 8.00-9.00

Piątek - 8.00 - 9.00

eDziennik

19.    

JARECKA Marta (JM)

Poniedziałek 8:00 – 9:00

Środa 8:00 – 9:00

Piątek 8:00 – 9:00

eDziennik

20.    

JERZAK Maria (MJ)

Poniedziałek: 13:30 – 14:30

Środa: 10:35 – 11:35

Czwartek: 9:40 – 10:40

Ms.Teams

eDziennik

21.    

KAMIŃSKI Jacek (JK)

Wtorek 11.30 - 12.15

Środa 9.50-10. 35

eDziennik

 

22.    

KENAR Katarzyna (KK)

Codziennie 8.00 - 9.00

eDziennik

23.    

KLOC Elżbieta (EK)

Świetlica wtorek 11.00-12.00

eDziennik

24.    

KOPACKA Agnieszka (KC)

Piątek 10:45-11:30

eDziennik

25.    

KUCHARZYK Beata (KB)

Wtorek – 8.00 - 8.45

Środa - 8.00- 8.45

Czwartek 8.00 - 8.45

eDziennik

 

26.    

KWIATKOWSKA Anna (KA)

Codziennie po zajęciach przez 60 min.

eDziennik

Ms.Teams

27.    

LELEK Klaudia (KL)

Świetlica-poniedziałek 8.00-8.45
j.polski - piątek 8.00-8.45

eDziennik

28.    

LITWA Ewa (EL)

Środa 9.40 -10.30

Piątek 10.45 -11.30

eDziennik

29.    

LORENC Jolanta (JL)

Codziennie od 13 - 14

eDziennik

30.    

MACHOWSKA-KINASZ Tamara (TM)

Wtorek 8.00-9.00

Czwartek 8.00-9.00

Piątek 8.00-9.00

eDziennik

31.    

OŻÓG Małgorzata (OŻ)

Środa 11.45 - 12.30

Piątek 8.00 - 8.45

eDziennik

32.    

PATRUŚ Aneta (AP)

Codziennie po zajęciach przez 1 godzinę

eDziennik

telefon, sms

33.    

PECUCH Małgorzata (MP)

Codziennie po zajęciach przez godzinę

eDziennik

telefon, sms

34.    

PRAGŁOWSKA Sylwia (SP)

Wtorek 8.00 - 9.00

Czwartek 8.00 - 9.00

Piątek 8.00- 8.45

eDziennik

Ms.Teams

 

35.    

PRZYCHODNI Alicja (PA)

Poniedziałek, 9.00 - 12.00

Środa 9.00 - 12.00

Piątek 9.00 - 12.00

eDziennik

Ms.Teams, telefon

36.    

PUZANOWSKA Małgorzata (PZ)

Pon10:45-11:30

Środa 10:45 –11:30

eDziennik

37.    

PUZIO Jarosław (PU)

Poniedziałek - piątek 8:00 – 9:00

eDziennik

38.    

RYBKA-PRENETA Danuta (RY)

Poniedziałek 8.55 -9.40

Czwartek 11.45-12.30

eDziennik

 

39.    

SABIK Barbara (BS)

Zielone kółko oznacza, że jestem dostępna. Od ósmej jestem online i godzinę po zajęciach

Ms.Teams

eDziennik

40.    

SOWA Kamil (SO)

Czwartek 08.00-08.45

eDziennik

41.    

GILEWICZ Anna

Wtorek 8.00-10.00

eDziennik

42.    

STYŚ Dorota (DS)

Wtorek 9.00-10.00
piątek 8.00-9.00

eDziennik

43.    

SYM Wioleta (WS)

Poniedziałek 8.00-9.00

Środa 8.00-9.00

eDziennik

44.    

ŚMIGIEL Ewelina (EŚ)

Czwartek 12.30-13.30

Piątek 10.00-11.00

eDziennik, telefon, e-mail

45.    

WĘKLAR Paulina (PW)

Poniedziałek 11.30-12.30

Wtorek 11.30-12.30

Środa 11.30-12.30

Czwartek 11.30-12.30

Piątek 10.30-11.30

eDziennik

46.    

WOJNAR Tomasz (TW)

Poniedziałek 13:30-14:30

Wtorek 9:30-10:30

Środa 9:30 – 10:30

eDziennik

47.    

WOŁOSZYN Irena (IW)

Czwartek 11.25-12-25

Piątek 10.30- 10,30

eDziennik, telefon, e-mail

48.    

WYSKIEL Ewa (EW)

Codziennie po zajęciach przez 1 godzinę

eDziennik

Telefon, sms

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 190 008