Liczba odsłon: 62043

Kształcenie na odległość / Biblioteka SP8


Szanowni Państwo


Proszę o zgłoszenie e-mailem, na eDziennik, komu brakuje bieżącej lektury. Odbiór bez zbliżania się - książki na stoliku po pierwszych drzwiach szkoły, albo w miarę możliwości w PDF lub audiobooku.


Konsultacja online Microsoft Teams zespół BIBLIOTEKA   kod 92g5jln.

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 190 063