Wydarzenia / Mistrz Dedukcji - konkurs matematyczno - logiczny

W dniu 09.03.2018 roku podczas Dnia Otwartego Szkoły odbył się konkurs matematyczno-logiczny „Mistrz Dedukcji”. Był to konkurs grup 3 osobowych z klas piątych i szóstych. W konkursie uczniowie rozwijali umiejętności:logicznego myślenia,przeprowadzania rozumowań,spostrzegawczości,odkrywania reguł
i prawidłowości,stosowania poprawnych uogólnień. Konkurs zakończył się rozdaniem nagród. Oto wyniki:

I miejsce zajęła klasa 6b w składzie: Bartosz Mazurek, Mateusz Konkol, Damian Ziemniak,

II miejsce zajęły klasy 5c w składzie: Kamila Młynarczyk, Szymon Pustelak, Mateusz Baran,
oraz 5a w składzie: Anna Zięba, Julia Gierlach, Jakub Podstawski,

III miejsce zajęła klasa 5b w składzie: Jakub Depowski, Karol Czach, Bartosz Rodzinka.

mgr Agnieszka Gorczyca

• Data aktualizacji: 2024-03-29 10:53