Wydarzenia / Demeter i Kora - klasa V a

W styczniu 2018 roku  uczniowie klasy V b poznawali na lekcjach języka polskiego mity greckie, a następnie podjęli wyzwanie  przygotowywania  mini spektaklu kukiełkowego na podstawie Mitu o Demeter i Korze.

Wszystkie  grupy włożyły wiele trudu w samodzielne przygotowanie sceny i  kukiełek z różnych dostępnych materiałów. Projekt ten  był to nowym, wielkim doświadczeniem dla uczniów, którzy stali się reżyserami, scenografami i aktorami. I tak zaprezentowali się :

I grupa: Emanuel Kloc, Wiktor Kuźniar, Bartek Rodzinka, Karol Czach, Bartek Baryła,

II grupa: Nikola Wnuk- Janusz, Dominika Król, Oktawia Drzał, Justyna Grzywacz, Roksana Kobosz, Klaudia Gadulska, Oliwia Szczurko,

III grupa: Kamil Sikora, Eryk Hess, Oliwer Dragan, Jakub Bargiel, Kacper Dudzic

mgr Beata Kucharzyk