Wydarzenia / Wyjście pod Pomnik Sybiraka


Uczniowie klasy 6c wraz z nauczycielem historii, jako przedstawiciele społeczności szkolnej zapalil znicz pod Pomnikiem Sybiraka oddając hołd ofiarom sowieckiej agresji na Polskę w 81 rocznicę tych wydarzeń.


mgr Jacek Kamiński

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-12-04 11:47
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 331 199