Wydarzenia / Narodowe Czytanie 2020 "Balladyna" Juliusza Słowackiego


Narodowe Czytanie 2020 „Balladyna” Juliusza Słowackiego

Akcja Narodowe Czytanie organizowana jest przez Prezydenta RP od 2012 roku. 

Laureaci zeszłorocznego szkonego konkursu pięknego czytania: Weronika, Wiktoria i Filip zaprosili do skorzystania m.in. z propozycji WiMBP w Rzeszowie Narodowe Czytanie ONLINE„Urodziny Słowackiegow dniu 5 września.

W poniedziałek 7 września Oliwia, Ewelinka, Ola, Kamila i Kacper z klasy 8c przedstawili przez szkolny radiowęzeł fragmenty „Balladyny” Juliusza Słowackiego. Amelka i Pola z klasy 7a przygotowały okolicznościową gazetkę oraz czytały Balladynę” w bibliotece szkolnej na zakończenie imprezy w dniu 11 września.

 

mgr Aneta Gontarczuk, mgr Tamara Machowska – Kinasz, mgr Danuta Rybka – Preneta
i mgr Ewa Tarnowska

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-12-04 11:47
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 331 259