Wydarzenia / Narodowe Czytanie 2020 "Balladyna" Juliusza Słowackiego

Narodowe Czytanie 2020 „Balladyna” Juliusza Słowackiego

Akcja Narodowe Czytanie organizowana jest przez Prezydenta RP od 2012 roku.

Laureaci zeszłorocznego szkonego konkursu pięknego czytania: Weronika, Wiktoria i Filip zaprosili do skorzystania m.in. z propozycji WiMBP w Rzeszowie Narodowe Czytanie ONLINE„Urodziny Słowackiegow dniu 5 września.

W poniedziałek 7 września Oliwia, Ewelinka, Ola, Kamila i Kacper z klasy 8c przedstawili przez szkolny radiowęzeł fragmenty „Balladyny” Juliusza Słowackiego. Amelka i Pola z klasy 7a przygotowały okolicznościową gazetkę oraz czytały Balladynę” w bibliotece szkolnej na zakończenie imprezy w dniu 11 września.

mgr Aneta Gontarczuk, mgr Tamara Machowska – Kinasz, mgr Danuta Rybka – Preneta
i mgr Ewa Tarnowska