Wydarzenia / Edukacyjna grywalizacja pt. "Gdzie jest Święty Mikołaj na wakacjach?"


Pięcioosobowa drużyna z klasy 7c tj. Kacper Furman, Szymon Pustelak, Weronika Rabska, Paulina Sułkowska, Maja Załuska bierze udział w największej w Polsce grywalizacji edukacyjnej pt. „Gdzie jest Święty Mikołaj na wakacjach”. Uczestnicy gry przez 17 dni idąc za wskazówkami zawartymi w zagadkach, rebusach, chmurach wyrazowych, teleturniejach itp. odgadują miejsce, w którym obecnie znajduje się Święty Mikołaj na wakacjach. Projekt jest skierowany do uczniów klas 6-7 szkoły podstawowej. Do rywalizacji przystąpiło 44 szkoły z całej Polski tj. ponad 300 uczniów. Szkolnym koordynatorem projektu jest mgr Piotr Homa. Trzymamy kciuki za naszą drużynę!

mgr Piotr Homa

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-11-26 23:43
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 310 664